Pershaya Liga Belarus - Results and Scores
Dates
31.03.2023
- 25.11.2023
Category
Belarus
Participants
17
Pershaya Liga Belarus - Results
Season
2023
Season
2022
Season
2021
Season
2020
Season
2019
Season
2018
Season
2017
Season
2016
Season
2015
Season
2014
Season
2013
Season
2012
Season
2011
Season
2010
1. Division
Round
34
Baranovichi 2 - 3 Maxline Vitebsk 25 nov 2023, 06:00 .
25 nov 2023, 06:00
Baranovichi
2
:
3
Maxline Vitebsk
Arsenal Dzerzhinsk 6 - 0 FK Molodechno 25 nov 2023, 06:00 .
25 nov 2023, 06:00
Arsenal Dzerzhinsk
6
:
0
FK Molodechno
Lokomotiv Gomel 2 - 1 FC Ostrovets 25 nov 2023, 06:00 .
25 nov 2023, 06:00
Lokomotiv Gomel
2
:
1
FC Ostrovets
Lida 3 - 1 Shakhtar-2 (Petrikov) 25 nov 2023, 06:00 .
25 nov 2023, 06:00
Lida
3
:
1
Shakhtar-2 (Petrikov)
Niva 3 - 1 FK Orsha 25 nov 2023, 06:00 .
25 nov 2023, 06:00
Niva
3
:
1
FK Orsha
Dnyapro Mogilev 1 - 0 FK Osipovichy 25 nov 2023, 06:00 .
25 nov 2023, 06:00
Dnyapro Mogilev
1
:
0
FK Osipovichy
Zhodino Yuzhnoe 2 - 3 Bumprom Gomel 25 nov 2023, 06:00 .
25 nov 2023, 06:00
Zhodino Yuzhnoe
2
:
3
Bumprom Gomel
FK Vitebsk 3 - 0 Volna 25 nov 2023, 06:00 .
25 nov 2023, 06:00
FK Vitebsk
3
:
0
Volna
Round
33
FK Orsha 2 - 5 Zhodino Yuzhnoe 19 nov 2023, 07:00 .
19 nov 2023, 07:00
FK Orsha
2
:
5
Zhodino Yuzhnoe
FC Slonim-2017 0 - 3 Baranovichi 19 nov 2023, 06:30 .
19 nov 2023, 06:30
FC Slonim-2017
0
:
3
Baranovichi
FK Molodechno 2 - 3 Lida 19 nov 2023, 06:00 .
19 nov 2023, 06:00
FK Molodechno
2
:
3
Lida
FK Osipovichy 1 - 4 Niva 19 nov 2023, 06:00 .
19 nov 2023, 06:00
FK Osipovichy
1
:
4
Niva
Shakhtar-2 (Petrikov) 0 - 1 Dnyapro Mogilev 18 nov 2023, 06:00 .
18 nov 2023, 06:00
Shakhtar-2 (Petrikov)
0
:
1
Dnyapro Mogilev
FC Ostrovets 2 - 4 Arsenal Dzerzhinsk 18 nov 2023, 06:00 .
18 nov 2023, 06:00
FC Ostrovets
2
:
4
Arsenal Dzerzhinsk
Bumprom Gomel 0 - 1 FK Vitebsk 18 nov 2023, 06:00 .
18 nov 2023, 06:00
Bumprom Gomel
0
:
1
FK Vitebsk
Maxline Vitebsk 4 - 0 Lokomotiv Gomel 18 nov 2023, 05:00 .
18 nov 2023, 05:00
Maxline Vitebsk
4
:
0
Lokomotiv Gomel
Round
32
Volna 1 - 4 Bumprom Gomel 12 nov 2023, 07:00 .
12 nov 2023, 07:00
Volna
1
:
4
Bumprom Gomel
Zhodino Yuzhnoe 2 - 0 FK Osipovichy 12 nov 2023, 06:30 .
12 nov 2023, 06:30
Zhodino Yuzhnoe
2
:
0
FK Osipovichy
Niva 1 - 3 Shakhtar-2 (Petrikov) 12 nov 2023, 06:00 .
12 nov 2023, 06:00
Niva
1
:
3
Shakhtar-2 (Petrikov)
Lida 4 - 0 FC Ostrovets 12 nov 2023, 05:00 .
12 nov 2023, 05:00
Lida
4
:
0
FC Ostrovets
FK Vitebsk 3 - 2 FK Orsha 11 nov 2023, 10:00 .
11 nov 2023, 10:00
FK Vitebsk
3
:
2
FK Orsha
Dnyapro Mogilev 3 - 0 FK Molodechno 11 nov 2023, 08:00 .
11 nov 2023, 08:00
Dnyapro Mogilev
3
:
0
FK Molodechno
Lokomotiv Gomel 1 - 0 FC Slonim-2017 11 nov 2023, 06:00 .
11 nov 2023, 06:00
Lokomotiv Gomel
1
:
0
FC Slonim-2017
Arsenal Dzerzhinsk 1 - 4 Maxline Vitebsk 11 nov 2023, 05:00 .
11 nov 2023, 05:00
Arsenal Dzerzhinsk
1
:
4
Maxline Vitebsk
Round
31
Shakhtar-2 (Petrikov) 1 - 5 Zhodino Yuzhnoe 05 nov 2023, 07:00 .
05 nov 2023, 07:00
Shakhtar-2 (Petrikov)
1
:
5
Zhodino Yuzhnoe
FK Molodechno 1 - 2 Niva 05 nov 2023, 06:00 .
05 nov 2023, 06:00
FK Molodechno
1
:
2
Niva
Baranovichi 1 - 1 Lokomotiv Gomel 05 nov 2023, 05:00 .
05 nov 2023, 05:00
Baranovichi
1
:
1
Lokomotiv Gomel
FK Orsha 0 - 1 Volna 04 nov 2023, 09:00 .
04 nov 2023, 09:00
FK Orsha
0
:
1
Volna
FK Osipovichy 0 - 4 FK Vitebsk 04 nov 2023, 08:00 .
04 nov 2023, 08:00
FK Osipovichy
0
:
4
FK Vitebsk
FC Slonim-2017 1 - 5 Arsenal Dzerzhinsk 04 nov 2023, 07:00 .
04 nov 2023, 07:00
FC Slonim-2017
1
:
5
Arsenal Dzerzhinsk
Maxline Vitebsk 1 - 0 Lida 04 nov 2023, 06:00 .
04 nov 2023, 06:00
Maxline Vitebsk
1
:
0
Lida
FC Ostrovets 0 - 0 Dnyapro Mogilev 03 nov 2023, 08:00 .
03 nov 2023, 08:00
FC Ostrovets
0
:
0
Dnyapro Mogilev
Round
30
Dnyapro Mogilev 2 - 1 Maxline Vitebsk 29 oct 2023, 09:00 .
29 oct 2023, 09:00
Dnyapro Mogilev
2
:
1
Maxline Vitebsk
Volna 2 - 1 FK Osipovichy 29 oct 2023, 08:00 .
29 oct 2023, 08:00
Volna
2
:
1
FK Osipovichy
Bumprom Gomel 2 - 2 FK Orsha 29 oct 2023, 07:00 .
29 oct 2023, 07:00
Bumprom Gomel
2
:
2
FK Orsha
FK Vitebsk 2 - 1 Shakhtar-2 (Petrikov) 28 oct 2023, 10:00 .
28 oct 2023, 10:00
FK Vitebsk
2
:
1
Shakhtar-2 (Petrikov)
Niva 1 - 1 FC Ostrovets 28 oct 2023, 08:00 .
28 oct 2023, 08:00
Niva
1
:
1
FC Ostrovets
Lida 2 - 2 FC Slonim-2017 28 oct 2023, 08:00 .
28 oct 2023, 08:00
Lida
2
:
2
FC Slonim-2017
Arsenal Dzerzhinsk 3 - 0 Baranovichi 28 oct 2023, 07:00 .
28 oct 2023, 07:00
Arsenal Dzerzhinsk
3
:
0
Baranovichi
Zhodino Yuzhnoe 5 - 1 FK Molodechno 28 oct 2023, 06:00 .
28 oct 2023, 06:00
Zhodino Yuzhnoe
5
:
1
FK Molodechno
Round
29
Lokomotiv Gomel 1 - 3 Arsenal Dzerzhinsk 22 oct 2023, 08:30 .
22 oct 2023, 08:30
Lokomotiv Gomel
1
:
3
Arsenal Dzerzhinsk
FC Ostrovets 0 - 3 Zhodino Yuzhnoe 22 oct 2023, 07:30 .
22 oct 2023, 07:30
FC Ostrovets
0
:
3
Zhodino Yuzhnoe
FK Molodechno 0 - 0 FK Vitebsk 22 oct 2023, 07:00 .
22 oct 2023, 07:00
FK Molodechno
0
:
0
FK Vitebsk
FK Osipovichy 0 - 1 Bumprom Gomel 22 oct 2023, 06:00 .
22 oct 2023, 06:00
FK Osipovichy
0
:
1
Bumprom Gomel
Baranovichi 4 - 2 Lida 21 oct 2023, 08:30 .
21 oct 2023, 08:30
Baranovichi
4
:
2
Lida
Shakhtar-2 (Petrikov) 2 - 1 Volna 21 oct 2023, 07:30 .
21 oct 2023, 07:30
Shakhtar-2 (Petrikov)
2
:
1
Volna
Maxline Vitebsk 6 - 3 Niva 21 oct 2023, 07:00 .
21 oct 2023, 07:00
Maxline Vitebsk
6
:
3
Niva
FC Slonim-2017 0 - 5 Dnyapro Mogilev 21 oct 2023, 06:30 .
21 oct 2023, 06:30
FC Slonim-2017
0
:
5
Dnyapro Mogilev
Round
28
Dnyapro Mogilev 1 - 0 Baranovichi 15 oct 2023, 11:00 .
15 oct 2023, 11:00
Dnyapro Mogilev
1
:
0
Baranovichi
Volna 2 - 2 FK Molodechno 15 oct 2023, 09:00 .
15 oct 2023, 09:00
Volna
2
:
2
FK Molodechno
FK Orsha 3 - 0 FK Osipovichy 15 oct 2023, 08:00 .
15 oct 2023, 08:00
FK Orsha
3
:
0
FK Osipovichy
Niva 1 - 0 FC Slonim-2017 15 oct 2023, 07:00 .
15 oct 2023, 07:00
Niva
1
:
0
FC Slonim-2017
FK Vitebsk 3 - 0 FC Ostrovets 14 oct 2023, 11:00 .
14 oct 2023, 11:00
FK Vitebsk
3
:
0
FC Ostrovets
Bumprom Gomel 2 - 1 Shakhtar-2 (Petrikov) 14 oct 2023, 09:00 .
14 oct 2023, 09:00
Bumprom Gomel
2
:
1
Shakhtar-2 (Petrikov)
Zhodino Yuzhnoe 4 - 1 Maxline Vitebsk 14 oct 2023, 08:00 .
14 oct 2023, 08:00
Zhodino Yuzhnoe
4
:
1
Maxline Vitebsk
Lida 0 - 0 Lokomotiv Gomel 14 oct 2023, 07:00 .
14 oct 2023, 07:00
Lida
0
:
0
Lokomotiv Gomel
Round
27
Baranovichi 0 - 2 Niva 08 oct 2023, 09:00 .
08 oct 2023, 09:00
Baranovichi
0
:
2
Niva
FC Slonim-2017 2 - 0 Zhodino Yuzhnoe 08 oct 2023, 08:00 .
08 oct 2023, 08:00
FC Slonim-2017
2
:
0
Zhodino Yuzhnoe
FK Molodechno 4 - 0 Bumprom Gomel 08 oct 2023, 07:00 .
08 oct 2023, 07:00
FK Molodechno
4
:
0
Bumprom Gomel
Maxline Vitebsk 0 - 4 FK Vitebsk 07 oct 2023, 14:00 .
07 oct 2023, 14:00
Maxline Vitebsk
0
:
4
FK Vitebsk
Lokomotiv Gomel 0 - 3 Dnyapro Mogilev 07 oct 2023, 09:00 .
07 oct 2023, 09:00
Lokomotiv Gomel
0
:
3
Dnyapro Mogilev
FC Ostrovets 1 - 4 Volna 07 oct 2023, 08:00 .
07 oct 2023, 08:00
FC Ostrovets
1
:
4
Volna
Shakhtar-2 (Petrikov) 2 - 1 FK Orsha 07 oct 2023, 07:00 .
07 oct 2023, 07:00
Shakhtar-2 (Petrikov)
2
:
1
FK Orsha
Arsenal Dzerzhinsk 7 - 2 Lida 07 oct 2023, 06:00 .
07 oct 2023, 06:00
Arsenal Dzerzhinsk
7
:
2
Lida
Round
26
Dnyapro Mogilev 2 - 0 Arsenal Dzerzhinsk 01 oct 2023, 11:00 .
01 oct 2023, 11:00
Dnyapro Mogilev
2
:
0
Arsenal Dzerzhinsk
Volna 2 - 4 Maxline Vitebsk 01 oct 2023, 10:00 .
01 oct 2023, 10:00
Volna
2
:
4
Maxline Vitebsk
Zhodino Yuzhnoe 2 - 2 Baranovichi 01 oct 2023, 08:00 .
01 oct 2023, 08:00
Zhodino Yuzhnoe
2
:
2
Baranovichi
Niva 1 - 1 Lokomotiv Gomel 01 oct 2023, 07:00 .
01 oct 2023, 07:00
Niva
1
:
1
Lokomotiv Gomel
FK Orsha 1 - 2 FK Molodechno 30 sep 2023, 10:00 .
30 sep 2023, 10:00
FK Orsha
1
:
2
FK Molodechno
FK Vitebsk 4 - 1 FC Slonim-2017 30 sep 2023, 09:00 .
30 sep 2023, 09:00
FK Vitebsk
4
:
1
FC Slonim-2017
Bumprom Gomel 0 - 7 FC Ostrovets 30 sep 2023, 08:00 .
30 sep 2023, 08:00
Bumprom Gomel
0
:
7
FC Ostrovets
FK Osipovichy 0 - 1 Shakhtar-2 (Petrikov) 30 sep 2023, 07:00 .
30 sep 2023, 07:00
FK Osipovichy
0
:
1
Shakhtar-2 (Petrikov)
Round
25
Lokomotiv Gomel 2 - 1 Zhodino Yuzhnoe 24 sep 2023, 09:00 .
24 sep 2023, 09:00
Lokomotiv Gomel
2
:
1
Zhodino Yuzhnoe
Arsenal Dzerzhinsk 4 - 1 Niva 24 sep 2023, 08:00 .
24 sep 2023, 08:00
Arsenal Dzerzhinsk
4
:
1
Niva
Baranovichi 0 - 4 FK Vitebsk 24 sep 2023, 08:00 .
24 sep 2023, 08:00
Baranovichi
0
:
4
FK Vitebsk
Lida 0 - 3 Dnyapro Mogilev 24 sep 2023, 07:00 .
24 sep 2023, 07:00
Lida
0
:
3
Dnyapro Mogilev
FC Slonim-2017 0 - 0 Volna 23 sep 2023, 09:00 .
23 sep 2023, 09:00
FC Slonim-2017
0
:
0
Volna
FC Ostrovets 4 - 4 FK Orsha 23 sep 2023, 08:00 .
23 sep 2023, 08:00
FC Ostrovets
4
:
4
FK Orsha
FK Molodechno 3 - 0 FK Osipovichy 23 sep 2023, 07:00 .
23 sep 2023, 07:00
FK Molodechno
3
:
0
FK Osipovichy
Maxline Vitebsk 2 - 0 Bumprom Gomel 23 sep 2023, 06:00 .
23 sep 2023, 06:00
Maxline Vitebsk
2
:
0
Bumprom Gomel
Round
24
Zhodino Yuzhnoe 0 - 2 Arsenal Dzerzhinsk 17 sep 2023, 10:00 .
17 sep 2023, 10:00
Zhodino Yuzhnoe
0
:
2
Arsenal Dzerzhinsk
Shakhtar-2 (Petrikov) 3 - 3 FK Molodechno 17 sep 2023, 09:00 .
17 sep 2023, 09:00
Shakhtar-2 (Petrikov)
3
:
3
FK Molodechno
FK Osipovichy 1 - 3 FC Ostrovets 17 sep 2023, 08:00 .
17 sep 2023, 08:00
FK Osipovichy
1
:
3
FC Ostrovets
Bumprom Gomel 3 - 3 FC Slonim-2017 17 sep 2023, 07:00 .
17 sep 2023, 07:00
Bumprom Gomel
3
:
3
FC Slonim-2017
Volna 1 - 0 Baranovichi 16 sep 2023, 11:00 .
16 sep 2023, 11:00
Volna
1
:
0
Baranovichi
FK Vitebsk 2 - 0 Lokomotiv Gomel 16 sep 2023, 09:00 .
16 sep 2023, 09:00
FK Vitebsk
2
:
0
Lokomotiv Gomel
FK Orsha 2 - 1 Maxline Vitebsk 16 sep 2023, 08:00 .
16 sep 2023, 08:00
FK Orsha
2
:
1
Maxline Vitebsk
Niva 1 - 2 Lida 16 sep 2023, 07:00 .
16 sep 2023, 07:00
Niva
1
:
2
Lida
Round
23
Baranovichi 2 - 1 Bumprom Gomel 10 sep 2023, 10:00 .
10 sep 2023, 10:00
Baranovichi
2
:
1
Bumprom Gomel
Dnyapro Mogilev 2 - 1 Niva 10 sep 2023, 09:00 .
10 sep 2023, 09:00
Dnyapro Mogilev
2
:
1
Niva
Maxline Vitebsk 2 - 1 FK Osipovichy 10 sep 2023, 08:00 .
10 sep 2023, 08:00
Maxline Vitebsk
2
:
1
FK Osipovichy
Lokomotiv Gomel 1 - 0 Volna 10 sep 2023, 07:00 .
10 sep 2023, 07:00
Lokomotiv Gomel
1
:
0
Volna
FC Slonim-2017 2 - 1 FK Orsha 09 sep 2023, 10:00 .
09 sep 2023, 10:00
FC Slonim-2017
2
:
1
FK Orsha
Arsenal Dzerzhinsk 4 - 0 FK Vitebsk 09 sep 2023, 09:00 .
09 sep 2023, 09:00
Arsenal Dzerzhinsk
4
:
0
FK Vitebsk
FC Ostrovets 3 - 1 Shakhtar-2 (Petrikov) 09 sep 2023, 08:00 .
09 sep 2023, 08:00
FC Ostrovets
3
:
1
Shakhtar-2 (Petrikov)
Lida 1 - 2 Zhodino Yuzhnoe 09 sep 2023, 07:00 .
09 sep 2023, 07:00
Lida
1
:
2
Zhodino Yuzhnoe
Round
22
Bumprom Gomel 0 - 2 Lokomotiv Gomel 03 sep 2023, 10:00 .
03 sep 2023, 10:00
Bumprom Gomel
0
:
2
Lokomotiv Gomel
FK Orsha 1 - 0 Baranovichi 03 sep 2023, 08:00 .
03 sep 2023, 08:00
FK Orsha
1
:
0
Baranovichi
FK Vitebsk 0 - 0 Lida 03 sep 2023, 07:00 .
03 sep 2023, 07:00
FK Vitebsk
0
:
0
Lida
FK Molodechno 1 - 2 FC Ostrovets 03 sep 2023, 06:00 .
03 sep 2023, 06:00
FK Molodechno
1
:
2
FC Ostrovets
Volna 1 - 2 Arsenal Dzerzhinsk 02 sep 2023, 11:00 .
02 sep 2023, 11:00
Volna
1
:
2
Arsenal Dzerzhinsk
FK Osipovichy 0 - 0 FC Slonim-2017 02 sep 2023, 10:00 .
02 sep 2023, 10:00
FK Osipovichy
0
:
0
FC Slonim-2017
Shakhtar-2 (Petrikov) 1 - 3 Maxline Vitebsk 02 sep 2023, 09:00 .
02 sep 2023, 09:00
Shakhtar-2 (Petrikov)
1
:
3
Maxline Vitebsk
Zhodino Yuzhnoe 0 - 4 Dnyapro Mogilev 02 sep 2023, 08:00 .
02 sep 2023, 08:00
Zhodino Yuzhnoe
0
:
4
Dnyapro Mogilev
Round
19
FK Orsha 0 - 3 Lida 30 aug 2023, 10:00 .
30 aug 2023, 10:00
FK Orsha
0
:
3
Lida
Round
21
Dnyapro Mogilev 0 - 0 FK Vitebsk 27 aug 2023, 11:00 .
27 aug 2023, 11:00
Dnyapro Mogilev
0
:
0
FK Vitebsk
Arsenal Dzerzhinsk 1 - 0 Bumprom Gomel 27 aug 2023, 10:00 .
27 aug 2023, 10:00
Arsenal Dzerzhinsk
1
:
0
Bumprom Gomel
Niva 1 - 2 Zhodino Yuzhnoe 27 aug 2023, 09:00 .
27 aug 2023, 09:00
Niva
1
:
2
Zhodino Yuzhnoe
Maxline Vitebsk 4 - 2 FK Molodechno 27 aug 2023, 06:00 .
27 aug 2023, 06:00
Maxline Vitebsk
4
:
2
FK Molodechno
Baranovichi 2 - 0 FK Osipovichy 26 aug 2023, 10:00 .
26 aug 2023, 10:00
Baranovichi
2
:
0
FK Osipovichy
FC Slonim-2017 0 - 1 Shakhtar-2 (Petrikov) 26 aug 2023, 09:00 .
26 aug 2023, 09:00
FC Slonim-2017
0
:
1
Shakhtar-2 (Petrikov)
Lida 1 - 1 Volna 26 aug 2023, 08:00 .
26 aug 2023, 08:00
Lida
1
:
1
Volna
Lokomotiv Gomel 1 - 2 FK Orsha 26 aug 2023, 07:00 .
26 aug 2023, 07:00
Lokomotiv Gomel
1
:
2
FK Orsha
Round
20
Bumprom Gomel 2 - 0 Lida 21 aug 2023, 10:30 .
21 aug 2023, 10:30
Bumprom Gomel
2
:
0
Lida
Shakhtar-2 (Petrikov) 1 - 1 Baranovichi 21 aug 2023, 09:30 .
21 aug 2023, 09:30
Shakhtar-2 (Petrikov)
1
:
1
Baranovichi
FK Orsha 1 - 2 Arsenal Dzerzhinsk 20 aug 2023, 11:00 .
20 aug 2023, 11:00
FK Orsha
1
:
2
Arsenal Dzerzhinsk
FK Molodechno 1 - 0 FC Slonim-2017 20 aug 2023, 10:00 .
20 aug 2023, 10:00
FK Molodechno
1
:
0
FC Slonim-2017
Volna 0 - 2 Dnyapro Mogilev 20 aug 2023, 09:00 .
20 aug 2023, 09:00
Volna
0
:
2
Dnyapro Mogilev
FK Vitebsk 3 - 0 Niva 20 aug 2023, 08:00 .
20 aug 2023, 08:00
FK Vitebsk
3
:
0
Niva
FK Osipovichy 0 - 2 Lokomotiv Gomel 20 aug 2023, 07:00 .
20 aug 2023, 07:00
FK Osipovichy
0
:
2
Lokomotiv Gomel
FC Ostrovets 2 - 5 Maxline Vitebsk 19 aug 2023, 10:00 .
19 aug 2023, 10:00
FC Ostrovets
2
:
5
Maxline Vitebsk
Round
19
Zhodino Yuzhnoe 1 - 2 FK Vitebsk 16 aug 2023, 11:00 .
16 aug 2023, 11:00
Zhodino Yuzhnoe
1
:
2
FK Vitebsk
Dnyapro Mogilev 5 - 0 Bumprom Gomel 16 aug 2023, 10:30 .
16 aug 2023, 10:30
Dnyapro Mogilev
5
:
0
Bumprom Gomel
Lokomotiv Gomel 2 - 0 Shakhtar-2 (Petrikov) 16 aug 2023, 09:00 .
16 aug 2023, 09:00
Lokomotiv Gomel
2
:
0
Shakhtar-2 (Petrikov)
FK Osipovichy 0 - 2 Arsenal Dzerzhinsk 16 aug 2023, 07:30 .
16 aug 2023, 07:30
FK Osipovichy
0
:
2
Arsenal Dzerzhinsk
Niva 5 - 2 Volna 16 aug 2023, 07:00 .
16 aug 2023, 07:00
Niva
5
:
2
Volna
Baranovichi 2 - 0 FK Molodechno 15 aug 2023, 11:00 .
15 aug 2023, 11:00
Baranovichi
2
:
0
FK Molodechno
FC Slonim-2017 0 - 5 FC Ostrovets 15 aug 2023, 10:00 .
15 aug 2023, 10:00
FC Slonim-2017
0
:
5
FC Ostrovets
Round
18
FK Orsha 1 - 1 Dnyapro Mogilev 12 aug 2023, 11:00 .
12 aug 2023, 11:00
FK Orsha
1
:
1
Dnyapro Mogilev
FK Osipovichy 0 - 3 Lida 12 aug 2023, 10:00 .
12 aug 2023, 10:00
FK Osipovichy
0
:
3
Lida
Shakhtar-2 (Petrikov) 0 - 1 Arsenal Dzerzhinsk 12 aug 2023, 08:00 .
12 aug 2023, 08:00
Shakhtar-2 (Petrikov)
0
:
1
Arsenal Dzerzhinsk
Bumprom Gomel 3 - 2 Niva 12 aug 2023, 06:00 .
12 aug 2023, 06:00
Bumprom Gomel
3
:
2
Niva
Baranovichi 1 - 1 FC Ostrovets 11 aug 2023, 11:00 .
11 aug 2023, 11:00
Baranovichi
1
:
1
FC Ostrovets
Maxline Vitebsk 5 - 1 FC Slonim-2017 11 aug 2023, 11:00 .
11 aug 2023, 11:00
Maxline Vitebsk
5
:
1
FC Slonim-2017
Volna 2 - 1 Zhodino Yuzhnoe 11 aug 2023, 10:00 .
11 aug 2023, 10:00
Volna
2
:
1
Zhodino Yuzhnoe
FK Molodechno 5 - 0 Lokomotiv Gomel 11 aug 2023, 10:00 .
11 aug 2023, 10:00
FK Molodechno
5
:
0
Lokomotiv Gomel
Round
17
FK Orsha 1 - 1 Niva 06 aug 2023, 11:00 .
06 aug 2023, 11:00
FK Orsha
1
:
1
Niva
Volna 0 - 4 FK Vitebsk 06 aug 2023, 09:00 .
06 aug 2023, 09:00
Volna
0
:
4
FK Vitebsk
FK Osipovichy 2 - 8 Dnyapro Mogilev 05 aug 2023, 11:00 .
05 aug 2023, 11:00
FK Osipovichy
2
:
8
Dnyapro Mogilev
Bumprom Gomel 3 - 2 Zhodino Yuzhnoe 05 aug 2023, 10:00 .
05 aug 2023, 10:00
Bumprom Gomel
3
:
2
Zhodino Yuzhnoe
Shakhtar-2 (Petrikov) 0 - 1 Lida 05 aug 2023, 08:00 .
05 aug 2023, 08:00
Shakhtar-2 (Petrikov)
0
:
1
Lida
FC Ostrovets 0 - 2 Lokomotiv Gomel 05 aug 2023, 07:00 .
05 aug 2023, 07:00
FC Ostrovets
0
:
2
Lokomotiv Gomel
FK Molodechno 1 - 3 Arsenal Dzerzhinsk 04 aug 2023, 11:00 .
04 aug 2023, 11:00
FK Molodechno
1
:
3
Arsenal Dzerzhinsk
Maxline Vitebsk 5 - 0 Baranovichi 04 aug 2023, 11:00 .
04 aug 2023, 11:00
Maxline Vitebsk
5
:
0
Baranovichi
Round
16
Zhodino Yuzhnoe 1 - 1 FK Orsha 16 july 2023, 11:00 .
16 july 2023, 11:00
Zhodino Yuzhnoe
1
:
1
FK Orsha
Lokomotiv Gomel 4 - 1 Maxline Vitebsk 16 july 2023, 10:00 .
16 july 2023, 10:00
Lokomotiv Gomel
4
:
1
Maxline Vitebsk
Niva 3 - 1 FK Osipovichy 16 july 2023, 09:00 .
16 july 2023, 09:00
Niva
3
:
1
FK Osipovichy
Dnyapro Mogilev 6 - 1 Shakhtar-2 (Petrikov) 16 july 2023, 08:00 .
16 july 2023, 08:00
Dnyapro Mogilev
6
:
1
Shakhtar-2 (Petrikov)
Baranovichi 2 - 1 FC Slonim-2017 15 july 2023, 11:00 .
15 july 2023, 11:00
Baranovichi
2
:
1
FC Slonim-2017
FK Vitebsk 2 - 1 Bumprom Gomel 15 july 2023, 09:00 .
15 july 2023, 09:00
FK Vitebsk
2
:
1
Bumprom Gomel
Arsenal Dzerzhinsk 4 - 0 FC Ostrovets 15 july 2023, 08:00 .
15 july 2023, 08:00
Arsenal Dzerzhinsk
4
:
0
FC Ostrovets
Lida 0 - 3 FK Molodechno 15 july 2023, 07:00 .
15 july 2023, 07:00
Lida
0
:
3
FK Molodechno
Round
15
FC Ostrovets 1 - 0 Lida 09 july 2023, 12:00 .
09 july 2023, 12:00
FC Ostrovets
1
:
0
Lida
Maxline Vitebsk 2 - 2 Arsenal Dzerzhinsk 09 july 2023, 11:00 .
09 july 2023, 11:00
Maxline Vitebsk
2
:
2
Arsenal Dzerzhinsk
Shakhtar-2 (Petrikov) 1 - 3 Niva 09 july 2023, 10:00 .
09 july 2023, 10:00
Shakhtar-2 (Petrikov)
1
:
3
Niva
FK Molodechno 0 - 0 Dnyapro Mogilev 09 july 2023, 08:00 .
09 july 2023, 08:00
FK Molodechno
0
:
0
Dnyapro Mogilev
FK Osipovichy 2 - 3 Zhodino Yuzhnoe 08 july 2023, 12:00 .
08 july 2023, 12:00
FK Osipovichy
2
:
3
Zhodino Yuzhnoe
FK Orsha 2 - 3 FK Vitebsk 08 july 2023, 10:00 .
08 july 2023, 10:00
FK Orsha
2
:
3
FK Vitebsk
Bumprom Gomel 0 - 0 Volna 08 july 2023, 08:00 .
08 july 2023, 08:00
Bumprom Gomel
0
:
0
Volna
FC Slonim-2017 1 - 2 Lokomotiv Gomel 08 july 2023, 06:00 .
08 july 2023, 06:00
FC Slonim-2017
1
:
2
Lokomotiv Gomel
Round
14
Zhodino Yuzhnoe 3 - 0 Shakhtar-2 (Petrikov) 02 july 2023, 12:00 .
02 july 2023, 12:00
Zhodino Yuzhnoe
3
:
0
Shakhtar-2 (Petrikov)
FK Vitebsk 5 - 1 FK Osipovichy 02 july 2023, 10:00 .
02 july 2023, 10:00
FK Vitebsk
5
:
1
FK Osipovichy
Volna 3 - 2 FK Orsha 02 july 2023, 08:00 .
02 july 2023, 08:00
Volna
3
:
2
FK Orsha
Niva 1 - 1 FK Molodechno 02 july 2023, 07:00 .
02 july 2023, 07:00
Niva
1
:
1
FK Molodechno
Arsenal Dzerzhinsk 1 - 1 FC Slonim-2017 01 july 2023, 12:00 .
01 july 2023, 12:00
Arsenal Dzerzhinsk
1
:
1
FC Slonim-2017
Dnyapro Mogilev 2 - 2 FC Ostrovets 01 july 2023, 10:00 .
01 july 2023, 10:00
Dnyapro Mogilev
2
:
2
FC Ostrovets
Lokomotiv Gomel 3 - 1 Baranovichi 01 july 2023, 08:00 .
01 july 2023, 08:00
Lokomotiv Gomel
3
:
1
Baranovichi
Lida 3 - 2 Maxline Vitebsk 01 july 2023, 06:00 .
01 july 2023, 06:00
Lida
3
:
2
Maxline Vitebsk
Round
13
Maxline Vitebsk 5 - 2 Dnyapro Mogilev 25 june 2023, 12:00 .
25 june 2023, 12:00
Maxline Vitebsk
5
:
2
Dnyapro Mogilev
Shakhtar-2 (Petrikov) 1 - 6 FK Vitebsk 25 june 2023, 11:00 .
25 june 2023, 11:00
Shakhtar-2 (Petrikov)
1
:
6
FK Vitebsk
FK Osipovichy 0 - 2 Volna 25 june 2023, 09:00 .
25 june 2023, 09:00
FK Osipovichy
0
:
2
Volna
FK Molodechno 5 - 1 Zhodino Yuzhnoe 25 june 2023, 07:00 .
25 june 2023, 07:00
FK Molodechno
5
:
1
Zhodino Yuzhnoe
FK Orsha 2 - 2 Bumprom Gomel 24 june 2023, 13:00 .
24 june 2023, 13:00
FK Orsha
2
:
2
Bumprom Gomel
FC Slonim-2017 0 - 1 Lida 24 june 2023, 11:00 .
24 june 2023, 11:00
FC Slonim-2017
0
:
1
Lida
FC Ostrovets 1 - 1 Niva 24 june 2023, 09:00 .
24 june 2023, 09:00
FC Ostrovets
1
:
1
Niva
Baranovichi 2 - 2 Arsenal Dzerzhinsk 24 june 2023, 07:00 .
24 june 2023, 07:00
Baranovichi
2
:
2
Arsenal Dzerzhinsk
Round
12
Bumprom Gomel 3 - 1 FK Osipovichy 18 june 2023, 11:30 .
18 june 2023, 11:30
Bumprom Gomel
3
:
1
FK Osipovichy
Niva 0 - 5 Maxline Vitebsk 18 june 2023, 10:00 .
18 june 2023, 10:00
Niva
0
:
5
Maxline Vitebsk
Arsenal Dzerzhinsk 0 - 1 Lokomotiv Gomel 18 june 2023, 08:00 .
18 june 2023, 08:00
Arsenal Dzerzhinsk
0
:
1
Lokomotiv Gomel
Lida 0 - 1 Baranovichi 18 june 2023, 06:00 .
18 june 2023, 06:00
Lida
0
:
1
Baranovichi
Volna 3 - 0 Shakhtar-2 (Petrikov) 17 june 2023, 12:00 .
17 june 2023, 12:00
Volna
3
:
0
Shakhtar-2 (Petrikov)
Dnyapro Mogilev 3 - 1 FC Slonim-2017 17 june 2023, 10:00 .
17 june 2023, 10:00
Dnyapro Mogilev
3
:
1
FC Slonim-2017
FK Vitebsk 3 - 0 FK Molodechno 17 june 2023, 08:00 .
17 june 2023, 08:00
FK Vitebsk
3
:
0
FK Molodechno
Zhodino Yuzhnoe 3 - 3 FC Ostrovets 17 june 2023, 07:00 .
17 june 2023, 07:00
Zhodino Yuzhnoe
3
:
3
FC Ostrovets
Round
11
Maxline Vitebsk 2 - 2 Zhodino Yuzhnoe 11 june 2023, 10:30 .
11 june 2023, 10:30
Maxline Vitebsk
2
:
2
Zhodino Yuzhnoe
FC Slonim-2017 0 - 1 Niva 11 june 2023, 09:00 .
11 june 2023, 09:00
FC Slonim-2017
0
:
1
Niva
FK Molodechno 2 - 1 Volna 11 june 2023, 08:30 .
11 june 2023, 08:30
FK Molodechno
2
:
1
Volna
FK Osipovichy 1 - 3 FK Orsha 11 june 2023, 06:30 .
11 june 2023, 06:30
FK Osipovichy
1
:
3
FK Orsha
Shakhtar-2 (Petrikov) 1 - 1 Bumprom Gomel 10 june 2023, 12:00 .
10 june 2023, 12:00
Shakhtar-2 (Petrikov)
1
:
1
Bumprom Gomel
FC Ostrovets 1 - 2 FK Vitebsk 10 june 2023, 11:00 .
10 june 2023, 11:00
FC Ostrovets
1
:
2
FK Vitebsk
Lokomotiv Gomel 3 - 0 Lida 10 june 2023, 09:00 .
10 june 2023, 09:00
Lokomotiv Gomel
3
:
0
Lida
Baranovichi 0 - 4 Dnyapro Mogilev 10 june 2023, 07:00 .
10 june 2023, 07:00
Baranovichi
0
:
4
Dnyapro Mogilev
Round
10
Zhodino Yuzhnoe 1 - 0 FC Slonim-2017 04 june 2023, 12:00 .
04 june 2023, 12:00
Zhodino Yuzhnoe
1
:
0
FC Slonim-2017
FK Vitebsk 1 - 0 Maxline Vitebsk 04 june 2023, 11:00 .
04 june 2023, 11:00
FK Vitebsk
1
:
0
Maxline Vitebsk
Bumprom Gomel 2 - 0 FK Molodechno 04 june 2023, 09:00 .
04 june 2023, 09:00
Bumprom Gomel
2
:
0
FK Molodechno
Dnyapro Mogilev 1 - 1 Lokomotiv Gomel 04 june 2023, 07:00 .
04 june 2023, 07:00
Dnyapro Mogilev
1
:
1
Lokomotiv Gomel
Lida 1 - 2 Arsenal Dzerzhinsk 03 june 2023, 12:00 .
03 june 2023, 12:00
Lida
1
:
2
Arsenal Dzerzhinsk
FK Orsha 3 - 2 Shakhtar-2 (Petrikov) 03 june 2023, 10:00 .
03 june 2023, 10:00
FK Orsha
3
:
2
Shakhtar-2 (Petrikov)
Niva 4 - 3 Baranovichi 03 june 2023, 08:00 .
03 june 2023, 08:00
Niva
4
:
3
Baranovichi
Volna 2 - 2 FC Ostrovets 03 june 2023, 07:00 .
03 june 2023, 07:00
Volna
2
:
2
FC Ostrovets
Round
9
Shakhtar-2 (Petrikov) 1 - 1 FK Osipovichy 28 may 2023, 11:30 .
28 may 2023, 11:30
Shakhtar-2 (Petrikov)
1
:
1
FK Osipovichy
FK Molodechno 1 - 3 FK Orsha 28 may 2023, 10:00 .
28 may 2023, 10:00
FK Molodechno
1
:
3
FK Orsha
Lokomotiv Gomel 3 - 4 Niva 28 may 2023, 09:00 .
28 may 2023, 09:00
Lokomotiv Gomel
3
:
4
Niva
Arsenal Dzerzhinsk 2 - 0 Dnyapro Mogilev 28 may 2023, 07:00 .
28 may 2023, 07:00
Arsenal Dzerzhinsk
2
:
0
Dnyapro Mogilev
Baranovichi 1 - 1 Zhodino Yuzhnoe 27 may 2023, 11:30 .
27 may 2023, 11:30
Baranovichi
1
:
1
Zhodino Yuzhnoe
FC Ostrovets 2 - 1 Bumprom Gomel 27 may 2023, 10:00 .
27 may 2023, 10:00
FC Ostrovets
2
:
1
Bumprom Gomel
FC Slonim-2017 0 - 3 FK Vitebsk 27 may 2023, 08:00 .
27 may 2023, 08:00
FC Slonim-2017
0
:
3
FK Vitebsk
Maxline Vitebsk 1 - 1 Volna 27 may 2023, 06:00 .
27 may 2023, 06:00
Maxline Vitebsk
1
:
1
Volna
Round
8
FK Orsha 0 - 1 FC Ostrovets 21 may 2023, 12:00 .
21 may 2023, 12:00
FK Orsha
0
:
1
FC Ostrovets
Zhodino Yuzhnoe 2 - 3 Lokomotiv Gomel 21 may 2023, 11:00 .
21 may 2023, 11:00
Zhodino Yuzhnoe
2
:
3
Lokomotiv Gomel
Niva 0 - 3 Arsenal Dzerzhinsk 21 may 2023, 09:00 .
21 may 2023, 09:00
Niva
0
:
3
Arsenal Dzerzhinsk
Dnyapro Mogilev 2 - 1 Lida 21 may 2023, 07:00 .
21 may 2023, 07:00
Dnyapro Mogilev
2
:
1
Lida
Volna 1 - 0 FC Slonim-2017 20 may 2023, 12:00 .
20 may 2023, 12:00
Volna
1
:
0
FC Slonim-2017
FK Vitebsk 0 - 1 Baranovichi 20 may 2023, 11:00 .
20 may 2023, 11:00
FK Vitebsk
0
:
1
Baranovichi
Bumprom Gomel 2 - 2 Maxline Vitebsk 20 may 2023, 09:00 .
20 may 2023, 09:00
Bumprom Gomel
2
:
2
Maxline Vitebsk
FK Osipovichy 0 - 1 FK Molodechno 20 may 2023, 07:00 .
20 may 2023, 07:00
FK Osipovichy
0
:
1
FK Molodechno
Round
7
Arsenal Dzerzhinsk 3 - 2 Zhodino Yuzhnoe 14 may 2023, 11:00 .
14 may 2023, 11:00
Arsenal Dzerzhinsk
3
:
2
Zhodino Yuzhnoe
Maxline Vitebsk 0 - 2 FK Orsha 14 may 2023, 09:00 .
14 may 2023, 09:00
Maxline Vitebsk
0
:
2
FK Orsha
Lokomotiv Gomel 2 - 0 FK Vitebsk 14 may 2023, 08:00 .
14 may 2023, 08:00
Lokomotiv Gomel
2
:
0
FK Vitebsk
FC Slonim-2017 2 - 2 Bumprom Gomel 14 may 2023, 06:00 .
14 may 2023, 06:00
FC Slonim-2017
2
:
2
Bumprom Gomel
Lida 0 - 1 Niva 13 may 2023, 11:00 .
13 may 2023, 11:00
Lida
0
:
1
Niva
FK Molodechno 2 - 1 Shakhtar-2 (Petrikov) 13 may 2023, 10:00 .
13 may 2023, 10:00
FK Molodechno
2
:
1
Shakhtar-2 (Petrikov)
Baranovichi 3 - 1 Volna 13 may 2023, 08:00 .
13 may 2023, 08:00
Baranovichi
3
:
1
Volna
FC Ostrovets 2 - 4 FK Osipovichy 13 may 2023, 06:00 .
13 may 2023, 06:00
FC Ostrovets
2
:
4
FK Osipovichy
Round
6
Shakhtar-2 (Petrikov) 2 - 4 FC Ostrovets 08 may 2023, 10:00 .
08 may 2023, 10:00
Shakhtar-2 (Petrikov)
2
:
4
FC Ostrovets
FK Vitebsk 0 - 1 Arsenal Dzerzhinsk 08 may 2023, 08:00 .
08 may 2023, 08:00
FK Vitebsk
0
:
1
Arsenal Dzerzhinsk
FK Osipovichy 1 - 2 Maxline Vitebsk 08 may 2023, 06:00 .
08 may 2023, 06:00
FK Osipovichy
1
:
2
Maxline Vitebsk
Zhodino Yuzhnoe 1 - 2 Lida 07 may 2023, 11:00 .
07 may 2023, 11:00
Zhodino Yuzhnoe
1
:
2
Lida
FK Orsha 1 - 2 FC Slonim-2017 07 may 2023, 09:00 .
07 may 2023, 09:00
FK Orsha
1
:
2
FC Slonim-2017
Niva 3 - 4 Dnyapro Mogilev 07 may 2023, 07:00 .
07 may 2023, 07:00
Niva
3
:
4
Dnyapro Mogilev
Volna 4 - 2 Lokomotiv Gomel 06 may 2023, 10:00 .
06 may 2023, 10:00
Volna
4
:
2
Lokomotiv Gomel
Bumprom Gomel 0 - 2 Baranovichi 06 may 2023, 08:00 .
06 may 2023, 08:00
Bumprom Gomel
0
:
2
Baranovichi
Round
5
Dnyapro Mogilev 0 - 1 Zhodino Yuzhnoe 01 may 2023, 10:00 .
01 may 2023, 10:00
Dnyapro Mogilev
0
:
1
Zhodino Yuzhnoe
Maxline Vitebsk 0 - 2 Shakhtar-2 (Petrikov) 01 may 2023, 08:00 .
01 may 2023, 08:00
Maxline Vitebsk
0
:
2
Shakhtar-2 (Petrikov)
Lokomotiv Gomel 4 - 0 Bumprom Gomel 30 apr 2023, 11:00 .
30 apr 2023, 11:00
Lokomotiv Gomel
4
:
0
Bumprom Gomel
FC Slonim-2017 4 - 1 FK Osipovichy 30 apr 2023, 09:00 .
30 apr 2023, 09:00
FC Slonim-2017
4
:
1
FK Osipovichy
Arsenal Dzerzhinsk 1 - 0 Volna 30 apr 2023, 07:00 .
30 apr 2023, 07:00
Arsenal Dzerzhinsk
1
:
0
Volna
Baranovichi 3 - 2 FK Orsha 29 apr 2023, 10:30 .
29 apr 2023, 10:30
Baranovichi
3
:
2
FK Orsha
Lida 1 - 2 FK Vitebsk 29 apr 2023, 09:00 .
29 apr 2023, 09:00
Lida
1
:
2
FK Vitebsk
FC Ostrovets 1 - 1 FK Molodechno 29 apr 2023, 08:00 .
29 apr 2023, 08:00
FC Ostrovets
1
:
1
FK Molodechno
Round
4
Bumprom Gomel 1 - 2 Arsenal Dzerzhinsk 23 apr 2023, 10:00 .
23 apr 2023, 10:00
Bumprom Gomel
1
:
2
Arsenal Dzerzhinsk
FK Orsha 0 - 3 Lokomotiv Gomel 23 apr 2023, 08:00 .
23 apr 2023, 08:00
FK Orsha
0
:
3
Lokomotiv Gomel
Volna 2 - 0 Lida 23 apr 2023, 06:00 .
23 apr 2023, 06:00
Volna
2
:
0
Lida
FK Molodechno 2 - 3 Maxline Vitebsk 22 apr 2023, 10:45 .
22 apr 2023, 10:45
FK Molodechno
2
:
3
Maxline Vitebsk
Shakhtar-2 (Petrikov) 0 - 1 FC Slonim-2017 22 apr 2023, 09:00 .
22 apr 2023, 09:00
Shakhtar-2 (Petrikov)
0
:
1
FC Slonim-2017
FK Vitebsk 0 - 1 Dnyapro Mogilev 22 apr 2023, 08:00 .
22 apr 2023, 08:00
FK Vitebsk
0
:
1
Dnyapro Mogilev
Zhodino Yuzhnoe 4 - 1 Niva 22 apr 2023, 07:00 .
22 apr 2023, 07:00
Zhodino Yuzhnoe
4
:
1
Niva
FK Osipovichy 1 - 3 Baranovichi 22 apr 2023, 06:00 .
22 apr 2023, 06:00
FK Osipovichy
1
:
3
Baranovichi
Round
3
Niva 1 - 2 FK Vitebsk 15 apr 2023, 10:00 .
15 apr 2023, 10:00
Niva
1
:
2
FK Vitebsk
Baranovichi 2 - 0 Shakhtar-2 (Petrikov) 15 apr 2023, 09:00 .
15 apr 2023, 09:00
Baranovichi
2
:
0
Shakhtar-2 (Petrikov)
Arsenal Dzerzhinsk 4 - 3 FK Orsha 15 apr 2023, 08:00 .
15 apr 2023, 08:00
Arsenal Dzerzhinsk
4
:
3
FK Orsha
Dnyapro Mogilev 3 - 0 Volna 15 apr 2023, 06:00 .
15 apr 2023, 06:00
Dnyapro Mogilev
3
:
0
Volna
Lokomotiv Gomel 2 - 0 FK Osipovichy 14 apr 2023, 10:30 .
14 apr 2023, 10:30
Lokomotiv Gomel
2
:
0
FK Osipovichy
Maxline Vitebsk 3 - 1 FC Ostrovets 14 apr 2023, 08:30 .
14 apr 2023, 08:30
Maxline Vitebsk
3
:
1
FC Ostrovets
FC Slonim-2017 1 - 1 FK Molodechno 14 apr 2023, 07:30 .
14 apr 2023, 07:30
FC Slonim-2017
1
:
1
FK Molodechno
Lida 4 - 1 Bumprom Gomel 14 apr 2023, 06:00 .
14 apr 2023, 06:00
Lida
4
:
1
Bumprom Gomel
Round
2
Volna 1 - 0 Niva 09 apr 2023, 10:00 .
09 apr 2023, 10:00
Volna
1
:
0
Niva
FK Molodechno 2 - 1 Baranovichi 09 apr 2023, 08:00 .
09 apr 2023, 08:00
FK Molodechno
2
:
1
Baranovichi
Lida 0 - 0 FK Orsha 09 apr 2023, 06:00 .
09 apr 2023, 06:00
Lida
0
:
0
FK Orsha
Arsenal Dzerzhinsk 4 - 0 FK Osipovichy 08 apr 2023, 10:00 .
08 apr 2023, 10:00
Arsenal Dzerzhinsk
4
:
0
FK Osipovichy
FK Vitebsk 0 - 0 Zhodino Yuzhnoe 08 apr 2023, 09:30 .
08 apr 2023, 09:30
FK Vitebsk
0
:
0
Zhodino Yuzhnoe
Shakhtar-2 (Petrikov) 1 - 2 Lokomotiv Gomel 08 apr 2023, 08:30 .
08 apr 2023, 08:30
Shakhtar-2 (Petrikov)
1
:
2
Lokomotiv Gomel
Bumprom Gomel 1 - 1 Dnyapro Mogilev 08 apr 2023, 07:30 .
08 apr 2023, 07:30
Bumprom Gomel
1
:
1
Dnyapro Mogilev
FC Ostrovets 1 - 0 FC Slonim-2017 08 apr 2023, 06:00 .
08 apr 2023, 06:00
FC Ostrovets
1
:
0
FC Slonim-2017
Round
1
Dnyapro Mogilev 3 - 1 FK Orsha 02 apr 2023, 09:30 .
02 apr 2023, 09:30
Dnyapro Mogilev
3
:
1
FK Orsha
Arsenal Dzerzhinsk 5 - 1 Shakhtar-2 (Petrikov) 02 apr 2023, 08:30 .
02 apr 2023, 08:30
Arsenal Dzerzhinsk
5
:
1
Shakhtar-2 (Petrikov)
Lokomotiv Gomel 2 - 2 FK Molodechno 02 apr 2023, 07:30 .
02 apr 2023, 07:30
Lokomotiv Gomel
2
:
2
FK Molodechno
FC Ostrovets 0 - 1 Baranovichi 02 apr 2023, 06:00 .
02 apr 2023, 06:00
FC Ostrovets
0
:
1
Baranovichi
Niva 0 - 4 Bumprom Gomel 01 apr 2023, 09:30 .
01 apr 2023, 09:30
Niva
0
:
4
Bumprom Gomel
Lida 4 - 1 FK Osipovichy 01 apr 2023, 08:30 .
01 apr 2023, 08:30
Lida
4
:
1
FK Osipovichy
Zhodino Yuzhnoe 0 - 0 Volna 01 apr 2023, 07:30 .
01 apr 2023, 07:30
Zhodino Yuzhnoe
0
:
0
Volna
FC Slonim-2017 0 - 5 Maxline Vitebsk 01 apr 2023, 06:00 .
01 apr 2023, 06:00
FC Slonim-2017
0
:
5
Maxline Vitebsk